Tvättställ GemLook GL 150
5 589 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

GL 150
5 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ GL 150 från GemLook är ett fristående tvättställ av förstenat trä som har blivit helt fossiliserat under miljontals år. Tvättställ GemLook GL 150 är handgjort och därför unikt, det ena tvättstället är inte det andra likt. Produkten monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GL 150 från GemLook är ett fristående tvättställ av förstenat trä som har blivit helt fossiliserat under miljontals år. Tvättställ GemLook GL 150 är handgjort och därför unikt, det ena tvättstället är inte det andra likt. Produkten monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
GemLook är ett estniskt företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL 150 |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Fristående |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Förstenat Trä |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 26 kg |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Brun |
| EAN-nr | 4744670012173 |

