Tvättställ Globo Classic 6-SCQ090
10 550 kr
Vald variant
Hål för Blandare:
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Classic 6-SCQ090
10 550 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Globo Classic 6-SCQ090
Tvättställ Globo Classic 6-SCQ090.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare (kan beställas med 1, 2 eller 3 hål). För montage på vägg, monterings-kit ingår. I Classic-serien återfinns Globo´s kända och Förstklassiga kvalitet. Här hittar ni en speciell fyrkantigt form, vassa blandat med rundade hörn. Ett modernt porslin som aldrig går ur tiden.
OBS: Blandare ingår EJ
Tvättställ Globo Classic 6-SCQ090.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare (kan beställas med 1, 2 eller 3 hål). För montage på vägg, monterings-kit ingår. I Classic-serien återfinns Globo´s kända och Förstklassiga kvalitet. Här hittar ni en speciell fyrkantigt form, vassa blandat med rundade hörn. Ett modernt porslin som aldrig går ur tiden.
OBS: Blandare ingår EJ
Varumärke
GloboBeskrivning
Tvättställ Globo Classic 6-SCQ090
Tvättställ Globo Classic 6-SCQ090.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare (kan beställas med 1, 2 eller 3 hål). För montage på vägg, monterings-kit ingår. I Classic-serien återfinns Globo´s kända och Förstklassiga kvalitet. Här hittar ni en speciell fyrkantigt form, vassa blandat med rundade hörn. Ett modernt porslin som aldrig går ur tiden.
OBS: Blandare ingår EJ
Tvättställ Globo Classic 6-SCQ090.BI med överfyllnadsskydd utan hål För blandare (kan beställas med 1, 2 eller 3 hål). För montage på vägg, monterings-kit ingår. I Classic-serien återfinns Globo´s kända och Förstklassiga kvalitet. Här hittar ni en speciell fyrkantigt form, vassa blandat med rundade hörn. Ett modernt porslin som aldrig går ur tiden.
OBS: Blandare ingår EJ
OBS: Blandare ingår EJ
När du beställer ett tvättställ från Globo kan du som kund välja att få förborrade hål till din blandare och eventuella vred för värmereglage utan extra kostnad.
När du beställer ett tvättställ från Globo kan du som kund välja att få förborrade hål till din blandare och eventuella vred för värmereglage utan extra kostnad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-SCQ90.BI |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ett hål, Inga hål alls, Tre hål, Två hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |

