Tvättställ Globo Classic 6-SCQBIBredd: 550 mm, Hål för blandare: Inga hål
6 950 kr
5 560 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
550 mm
Hål för Blandare:
Inga hål

Classic 6-SCQBI
Bredd: 550 mm, Hål för blandare: Inga hål
5 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ från Globo med överfyllnadsskydd som kan beställas med eller utan hål för blandare. För montage på bänk eller vägg, monterings-kit ingår. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra.
Varumärke
GloboBeskrivning
Tvättställ från Globo med överfyllnadsskydd som kan beställas med eller utan hål för blandare. För montage på bänk eller vägg, monterings-kit ingår. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra.
Tvättställ Globo Classic 6-SCQ100 med överfyllnadsskydd utan hål för blandare (kan beställas med 1, 2 eller 3 hål).
För montage på bänk eller vägg, monterings-kit ingår.
Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra.
För montage på bänk eller vägg, monterings-kit ingår.
Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-SCQ55BI |
| Bredd | 550 mm |
| Hål för Blandare | Inga hål |
| Vikt | 16,5 kg |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Ceraslide |
| Färg | Vit |
| Utförande | Vägg- eller bänkmontage |
| Material | Porslin |
| Serie | Classic |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Ja |


