Tvättställ Gustavsberg 7327-98 Hörn
Rek. pris 5 125 kr
3 168 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

7327-98 Hörn
3 168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handfat Gustavsberg 7327 98
Hörnmontage
Bultmontage
M12 muttrar medföljer
Grund bassäng
Hörnmontage
Bultmontage
M12 muttrar medföljer
Grund bassäng
Monteras på bultar dikt mot vägg. Specialmuttrar med integrerade brickor medföljer, M12, men inte bultar. Bultutsprång från färdig vägg ska vara 35 ± 1 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB1573279801 |
| Bredd | 400 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Höger |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Ceramic Plus |
| Djup | 275 mm |
| Utförande | Hörninstallation |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 2 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7454707 |
| EAN-nr | 7391530053479 |


