Tvättställ Gustavsberg Artic 4G36
Rek. pris 3 021 kr
fr.1 995 kr
Se priset!
Välj variant

Artic 4G36
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handfat Artic 4G36 från Gustavsberg i keramik. För bultmontage 36 cm.
Med bassäng till vänster och blandarhål till höger.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt Rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt Rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Recensioner
Jonas GVerifierad köpare
för 2 år sedanLitet och smidigt handfat i bra kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Bredd | 360 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Djup | 220 mm |
| Serie | Artic |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Garanti | 2 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Vattenlås | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Väggmonterad | Ja |
| Piputsprång | 212 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Utförande | Blandarhål till höger, Blandarhål till vänster |
| Längd | 360 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja, Nej |

