Tvättställ Gustavsberg Graphic450 mm
Rek. pris 2 175 kr
1 698 kr
1 622 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
450 mm
tvättställsskåpBredd: 45 cm
3 437 krhanddukskrokMattsvart
249 kr
Graphic
450 mm
1 622 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Graphic från Gustavsberg är ett heltäckande handfat med generösa avställningsytor och ett grunt mått för mer utrymme i badrummet. Detta tvättställ har tunna och snygga kanter och det är tillverkat i hygieniskt, hållbart och tätsintrat sanitetsporslin.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Tvättställ Graphic från Gustavsberg är ett heltäckande handfat med generösa avställningsytor och ett grunt mått för mer utrymme i badrummet. Detta tvättställ har tunna och snygga kanter och det är tillverkat i hygieniskt, hållbart och tätsintrat sanitetsporslin.
Tvättstället passar till tvättställsskåpet Gustavsberg Graphic 45 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | 4G014501 |
| Bredd | 450 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Inbyggnad |
| Garanti | 2 år |
| Material | Porslin |
| Serie | Graphic |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7780584 |
| EAN-nr | 4051202558628 |


