Tvättställ Gustavsberg Nautic 5556Tvättställ 5556 med C+
Rek. pris 2 813 kr
1 468 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Nautic 5556
Tvättställ 5556 med C+
1 468 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Tvättställ Nautic 5556 från Gustavsberg i elliptisk utformning. Med eller utan C+.
Monteras med flexibelt konsolmått, konsollängd 260 mm. Kan även monteras dikt vägg med bultar. Bultutsprång från färdig vägg ska vara 50 ± 2 mm. Konsoler och övriga fästdetaljer medföljer inte. Blandare ingår ej.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
Dokument
Recensioner
HjalmarVerifierad köpare
för 2 månader sedanSnygg och praktisk
R AVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg, bra storlek tar liten plats helt OK.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | 555699R1 |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Ytbehandling | Ceramic Plus |
| Djup | 460 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Nautic |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 2 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7455073 |
| EAN-nr | 4047289917427 |




