Tvättställ Gustavsberg Nautic 5560
Rek. pris 1 839 kr
fr.1 179 kr
Se priset!
Välj variant

Nautic 5560
1 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Tvättställ Nautic 5560 från Gustavsberg i elliptisk utformning. Med eller utan C+.
Monteras med flexibelt konsolmått, konsollängd 260 mm. Kan även monteras dikt vägg med bultar. Bultutsprång från färdig vägg ska vara 50 ± 2 mm. Konsoler och övriga fästdetaljer medföljer inte. Blandare ingår ej.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
C+ = Ceramic Plus
C+ är en smutsavstötande yta som hindrar kalk och smuts från att få fäste. C+ är även bra för miljön eftersom den gör att du klarar dig med mindre och mildare rengöringsmedel vid rengöring.
Dokument
Recensioner
Björn CVerifierad köpare
för 5 år sedanPerfekt storlek och ser mycket fin ut, för att vara ett handfat.
+ Storlek
+ Utformning
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Bredd | 570, 600 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Garanti | 2 år |
| Serie | Nautic |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Väggmonterad | Ja |
| Höjd | 185, 215 mm |
| Hål för Blandare | 1-hål, Ja |
| Ytbehandling | Nej, Utan Ceramic Plus |
| Djup | 410, 460 mm |



