Tvättställ Hafa On SoftBredd: 800 mm, Vit
Rek. pris 4 410 kr
3 062 kr
3 057 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
810 mm
Färg:
Vit
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
tvättställsblandareTvättställsblandare Hafa Mix
920 krbottenventilBottenventil Hafa med Pop-up
404 kr
On Soft
Bredd: 800 mm, Vit
3 057 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Hafa On Soft är ett tunt och rymligt tvättställ med rund ho, stora avställningsytor samt ett hål för tvättställsblandare.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställ Hafa On Soft är ett tunt och rymligt tvättställ med rund ho, stora avställningsytor samt ett hål för tvättställsblandare.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1273161 |
| Bredd | 810 mm |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Serie | On Soft |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 465 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7780684 |
| EAN-nr | 7330027106953 |

