Tvättställ Hafa On VergeBredd: 900 mm
5 210 kr
4 165 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
910 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
bottenventilBottenventil Hafa med Pop-up
462 krtvättställsblandareTvättställsblandare Hafa Mix
940 kr
On Verge
Bredd: 900 mm
4 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Hafa On Verge är ett modernt tvättställ i porslin med spänstig form som sträcker sig fram till kanten. Den unika formen harmonierar fint med Hafas tvättställsskåp med strikta linjer och på båda sidor finns det avställningsytor.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställ Hafa On Verge är ett modernt tvättställ i porslin med spänstig form som sträcker sig fram till kanten. Den unika formen harmonierar fint med Hafas tvättställsskåp med strikta linjer och på båda sidor finns det avställningsytor.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1273172 |
| Bredd | 910 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Färg | Vit |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Serie | On Verge |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 465 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7780690 |
| EAN-nr | 7330027107011 |


