Tvättställ IDO Glow 11162 50 cm
1 040 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IDOBeskrivning
Tvättställ IDO Glow 11162 är tillverkat i vitt porslin med rund design och 500 mm bredd. Monteras med hjälp av bultar eller konsoller. Tvättstället har blandarhål och bräddavlopp. Levereras utan tvättställsblandare.
IDO har mer än hundra års erfarenhet av tillverkning av porslinsprodukter. Produkterna tillverkas av naturliga råvaror och med hänsyn till miljökrav och användarens behov.
IDO har mer än hundra års erfarenhet av tillverkning av porslinsprodukter. Produkterna tillverkas av naturliga råvaror och med hänsyn till miljökrav och användarens behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | 1116201101 |
| Bredd | 500 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 360 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Höjd | 170 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Glow |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7507257 |
| EAN-nr | 6416129104415 |



