Tvättställ IDO Glow 560 mmMed blandarhål och överfyllnadsskydd
1 144 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ IDO Glow 560 är tillverkat i vitt porslin med rund design och är 560 mm bredd. Monteras med hjälp av bultar eller konsoller. Levereras utan tvättställsblandare.
Varumärke
IDOBeskrivning
Tvättställ IDO Glow 560 är tillverkat i vitt porslin med rund design och är 560 mm bredd. Monteras med hjälp av bultar eller konsoller. Levereras utan tvättställsblandare.
IDO har mer än hundra års erfarenhet av tillverkning av porslinsprodukter. Produkterna tillverkas av naturliga råvaror och med hänsyn till miljökrav och användarens behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | 1116401101 |
| Bredd | 560 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Höjd | 170 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Glow |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7507237 |
| EAN-nr | 6416129104378 |

