Tvättställ IDO Glow 560
1 560 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ IDO Glow 560 har en rektangulär design med en bakre avställningsyta. Utan överfyllnadsskydd. Monteras med bultar eller konsoler för väggmontering. Tvättstället är behandlat med IDO Smart, IDOs rengöringsvänliga glasyr.
Varumärke
IDOBeskrivning
Tvättställ IDO Glow 560 har en rektangulär design med en bakre avställningsyta. Utan överfyllnadsskydd. Monteras med bultar eller konsoler för väggmontering. Tvättstället är behandlat med IDO Smart, IDOs rengöringsvänliga glasyr.
IDO har mer än hundra års erfarenhet av tillverkning av porslinsprodukter. Produkterna tillverkas av naturliga råvaror och med hänsyn till miljökrav och användarens behov.
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | 1266501101 |
| Bredd | 560 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 170 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Placering Blandare | Ingen |
| Serie | Glow |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Vikt | 13,5 kg |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7502986 |
| EAN-nr | 6416129373866 |
