Tvättställ IDO Seven DHöger
1 142 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ IDO Seven D är ett stilfullt litet tvättställ med blandarnhål på vänster sida. Bultupphängning inklusive fastsättningsskruvar (Z61036). Levereras utan tvättställsblandare, detta kan köpas till separat som tillval. Tvättstället finns att köpa med blandarhål till vänster eller höger.
Varumärke
IDOBeskrivning
Tvättställ IDO Seven D är ett stilfullt litet tvättställ med blandarnhål på vänster sida. Bultupphängning inklusive fastsättningsskruvar (Z61036). Levereras utan tvättställsblandare, detta kan köpas till separat som tillval. Tvättstället finns att köpa med blandarhål till vänster eller höger.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | 7507141 |
| Bredd | 400 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Höger |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 280 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 170 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Seven D |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Vikt | 8,1 kg |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| RSK-nr | 7507141 |
| EAN-nr | 6416129103616 |



