Tvättställ Imperial Drift 540 mmBlandarhål: Ja, 1
5 850 kr
4 680 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Hål för Blandare:
1-hål
ställningPassar till 660 mm
14 000 krpelarePelare för Imperial Drift Tvättställ
3 560 kr
Drift 540 mm
Blandarhål: Ja, 1
4 680 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Imperial Drift 540 mm är ett engelsktillverkat handfat i klassisk stil. Kan beställas med 1 eller 3 hål för blandare. Har överfyllnadsskydd och kan monteras på vägg, med pelare eller på ställning.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Tvättställ Imperial Drift 540 mm är ett engelsktillverkat handfat i klassisk stil. Kan beställas med 1 eller 3 hål för blandare. Har överfyllnadsskydd och kan monteras på vägg, med pelare eller på ställning.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-DR1SB11030 |
| Bredd | 540 mm |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Djup | 390 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Ja |
| Vikt | 13 kg |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Serie | Drift |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |

