Tvättställ INR GrandBredd: 610 mm
Rek. pris 6 390 kr
5 304 kr
Vald variant
Bredd:
610 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand
Bredd: 610 mm
5 304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Grand från INR är ett modernt tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Tvättstället är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställ Grand från INR är ett modernt tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Tvättstället är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Recensioner
Anna-Lena KVerifierad köpare
för 1 år sedanTvättställ med rymligt tvättutrymme.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 340060 |
| Bredd | 610 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Grand |
| Djup | 460 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 7340123916851 |
