Tvättställ INR Viskan Stenkomposit 1200
fr.9 390 kr
Välj variant

Viskan Stenkomposit 1200
9 390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ INR Viskan Stenkomposit är ett stilrent tvättställ i hållbar och elegant stenkomposit med en slitstark Gelcoat-yta. Stenkomposit är ett material som har en matt och silkeslen yta och som möjliggör skarpa linjer och en tunnare tjocklek.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställ INR Viskan Stenkomposit är ett stilrent tvättställ i hållbar och elegant stenkomposit med en slitstark Gelcoat-yta. Stenkomposit är ett material som har en matt och silkeslen yta och som möjliggör skarpa linjer och en tunnare tjocklek.
Detta tvättställ är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, tvättställsblandare i varianten Low och bottenventil med pop-up.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 670121HI |
| Bredd | 1190 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Gelcoat |
| Färg | Mattvit |
| Utförande | Inbyggnad |
| Serie | Viskan |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| Placering Tvättställ | Höger, Vänster |
