Tvättställ LH Salina450x200 mm, Vit
Rek. pris 3 860 kr
3 680 kr
3 182 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
450 mm
Färg:
Vit

Salina
450x200 mm, Vit
3 182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Salina i modern design från varumärket LH från Sanova. Tvättstället kommer i flera utförande, Salina är avsedd för placering på bänk eller upphängt på vägg. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Varumärke
LHBeskrivning
Tvättställ Salina i modern design från varumärket LH från Sanova. Tvättstället kommer i flera utförande, Salina är avsedd för placering på bänk eller upphängt på vägg. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Ingår: bottenventil i samma färg.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | AL34110101K |
| Bredd | 450 mm |
| Färg | Vit |
| Yta | Blank |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt | 5,5 kg |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Utförande | Vägg-/bänkmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Salina |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 7350113452887 |

