Tvättställ LH Tino
Rek. pris 8 080 kr
fr.6 060 kr
Se priset!
Välj variant

Tino
6 060 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Tino i fin design med sina mjuka kanter från varumärket LH från Sanova. Tvättstället är avsett för placering på bänk eller upphängt på vägg och finns i olika utföranden. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Varumärke
LHBeskrivning
Tvättställ Tino i fin design med sina mjuka kanter från varumärket LH från Sanova. Tvättstället är avsett för placering på bänk eller upphängt på vägg och finns i olika utföranden. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Ingår: bottenventil i samma färg.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Bredd | 550 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Djup | 140 mm |
| Utförande | Vägg-/bänkmonterad |
| Höjd | 450 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Tino |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Vikt | 9 kg |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Matt Svart, Matt Vit, Vit |
