Tvättställ Macro Design Light 70
fr.2 585 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Light 70
2 585 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Macro Design Heart är ett tvättställ med klassiskt rundade former. Det mjuka formspråket går som en röd linje genom hela möbelserien.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställ Macro Design Heart är ett tvättställ med klassiskt rundade former. Det mjuka formspråket går som en röd linje genom hela möbelserien.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | PHC4550H70BM |
| Bredd | 450, 600 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Crown |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Ja |
| Modell | Inkl Bultupphängning, Inkl Konsolupphängning |

