Tvättställ Noro AttractBredd: 800 mm
Rek. pris 2 495 kr
1 928 kr
1 870 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
800 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Attract
Bredd: 800 mm
1 870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Attract från Noro är ett stilrent tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Handfatet passar att monteras med ett tvättställsskåp. Komplettera ditt tvättställ med bottenventil och vattenlås.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Attract från Noro är ett stilrent tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Handfatet passar att monteras med ett tvättställsskåp. Komplettera ditt tvättställ med bottenventil och vattenlås.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
Dokument
Recensioner
Anders GVerifierad köpare
för 5 år sedanhelt ok produkt
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320201 |
| Bredd | 800 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Höjd | 165 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Attract |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7780735 |
| EAN-nr | 7340032428865 |


