Tvättställ Noro Loop
Rek. pris 995 kr
792 kr
745 krSänkt pris!

Loop
745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Noro Loop
Noro Loop är ett snyggt och högt tvättställ, till Noro Loop så passar det perfekt med en hög tvättställsblandare.
Höjd: 145mm. Ø 435 mm.
Noro Loop är ett snyggt och högt tvättställ, till Noro Loop så passar det perfekt med en hög tvättställsblandare.
Höjd: 145mm. Ø 435 mm.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Noro Loop
Noro Loop är ett snyggt och högt tvättställ, till Noro Loop så passar det perfekt med en hög tvättställsblandare.
Höjd: 145mm. Ø 435 mm.
Noro Loop är ett snyggt och högt tvättställ, till Noro Loop så passar det perfekt med en hög tvättställsblandare.
Höjd: 145mm. Ø 435 mm.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
Recensioner
Benny SVerifierad köpare
för 1 månad sedanDärför att jag var väldigt nöjd med produkten o sättet som det levererades
+ Det har varit som jag förväntade mig.
- Inget som jag märkt
BoVerifierad köpare
för 6 år sedansnygg fräsch färg och fin yta
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 0211 |
| Bredd | 435 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 435 mm |
| Utförande | Fristående |
| Diameter | 435 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Loop |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7489550 |
| EAN-nr | 7340032402117 |
