Tvättställ Noro ReloungeBredd: 820 mm
2 995 kr
2 245 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
820 mm

Relounge
Bredd: 820 mm
2 245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Noro Relounge är ett tvättställ med överfyllnadsskydd, tillverkat i porslin. Diskret låg profil i stilrent utförande. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättstället har förberett blandarhål.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Noro Relounge är ett tvättställ med överfyllnadsskydd, tillverkat i porslin. Diskret låg profil i stilrent utförande. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättstället har förberett blandarhål.
Fakta
Ytbehandling: Glaserad
Bredd max: 830 mm
Bredd min: 810 mm
Komplettera tvättstället med blandare, bottenventil och vattenlås.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
Ytbehandling: Glaserad
Bredd max: 830 mm
Bredd min: 810 mm
Komplettera tvättstället med blandare, bottenventil och vattenlås.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
Dokument
Recensioner
Per Verifierad köpare
för 4 månader sedanFin form på handfat och levererad bandad på halvpall.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1351 |
| Bredd | 820 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Färg | Vit |
| Utförande | Monteras på möbeln |
| Material | Porslin |
| Serie | Relounge |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7781029 |
| EAN-nr | 7340032413519 |




