Tvättställ Noro Strict
fr.1 495 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Strict
1 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Strict från Noro är ett stilrent tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Handfatet passar att monteras med ett tvättställsskåp. Komplettera ditt handfat med bottenventil och vattenlås.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Strict från Noro är ett stilrent tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Handfatet passar att monteras med ett tvättställsskåp. Komplettera ditt handfat med bottenventil och vattenlås.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Bredd | 600, 800, 900, 1000 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Strict |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
