Tvättställ Svedbergs Ise
Rek. pris 8 890 kr
fr.6 775 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ise
6 775 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Svedbergs Ise är ett matt, vitt traditionellt tvättställ i mineralkomposit med rejäl ho, integrerat bräddavlopp och tunn kant.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Ise är ett matt, vitt traditionellt tvättställ i mineralkomposit med rejäl ho, integrerat bräddavlopp och tunn kant.
Tvättstället finns i bredderna 80, 100 höger, 100 vänster, 120 höger, 120 vänster och 160 dubbel och är anpassade för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Bredd | 1010, 1210 mm |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Mineralkomposit |
| Höjd | 137 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Serie | Ise |
| Djup | 460 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Färg | Aska, Matt Vit |
| Väggmonterad | Nej |



