Tvättställ Svedbergs Munka
fr.2 490 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Munka
2 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Munka är ett stilrent tvättställ i mineralkomposit
Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil.
Rengöring
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Rengöring
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 52610S |
| Bredd | 510, 610, 810 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Inbyggnad |
| Material | Mineralkomposit |
| Serie | Munka |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 356 mm |
| Höjd | 102 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |




