Tvättställ Svedbergs Sel
fr.5 790 kr
fr.4 632 krSpara 20 %Kampanj36 tim kvar!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Sel
4 632 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Svedbergs Sel är ett tvättställ som har raka kanter men en mjuk och följsam form i fallet. Tvättstället är tillverkat i mineralkomposit och kommer i svart eller vitt utförande.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Sel är ett tvättställ som har raka kanter men en mjuk och följsam form i fallet. Tvättstället är tillverkat i mineralkomposit och kommer i svart eller vitt utförande.
Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil.
Rengöring
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Rengöring
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Recensioner
Carina SVerifierad köpare
för 10 månader sedanMycket snyggt handfat i kompositmaterial som var lite nytt för mig men otroligt snyggt. Så nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 34510S |
| Bredd | 610, 810, 1010 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Inbyggnad |
| Material | Mineralkomposit |
| Serie | Sel |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 460 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| Färg | Matt Svart, Matt Vit |



