Tvättställ Svedbergs Skapa460x410 mm, Passar till kommod: 450x350 mm
Rek. pris 2 490 kr
1 980 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
460 mm
Passar till:
Kommod: 450x350
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Skapa
460x410 mm, Passar till kommod: 450x350 mm
1 980 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Svedbergs skapa är ett tvättställ i porslin med bra avställningsytor och klassisk design. Tvättställ Skapa finns i flera olika storlekar för att passa så många badrum som möjligt. Redo för att monteras på konsolmontage. Hålmått för blandare: 35 mm.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs skapa är ett tvättställ i porslin med bra avställningsytor och klassisk design. Tvättställ Skapa finns i flera olika storlekar för att passa så många badrum som möjligt. Redo för att monteras på konsolmontage. Hålmått för blandare: 35 mm.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 37345 |
| Bredd | 460 mm |
| Passar till | Kommod: 450x350 |
| Djup | 410 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Skapa |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Höjd | 85 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 7489044 |
| EAN-nr | 7323100108227 |












