Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20
fr.7 195 kr
fr.6 260 krSpara 13 %Kampanj22 tim kvar!
Välj variant

till Rektangulärt Tvättställ B20
6 260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20 är tillverkad i mässing för väggmontering. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20 är tillverkad i mässing för väggmontering. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer.
Välj mellan olika färger. Komplettera med ett tvättställ, tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | T52CHRB |
| Bredd | 428 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Typ | Handfatsställ |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 781 mm |
| Vikt | 3,2 kg |
| Färg | Borstad Nickel, Guld, Krom |
