Tvättställ 4AQUA Cristal
fr.2 581 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Cristal
2 581 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
Ovanpåliggande tvättställ från 4AQUA.
Cristal 45 i porslin utan blandarfäste.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Bredd | 400, 450 mm |
| Utförande | Fristående |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Höjd | 120, 170 mm |
| Vikt | 11,1, 12,1 kg |
| Hål för Blandare | Ja, Nej |
| Djup | 400, 450, 470, 520 mm |
| Färg | Svart, Vit |

