Tvättställ 4AQUA CristalSvart, 400 mm, utan blandarfäste
Rek. pris 5 990 kr
3 874 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
400 mm
Färg:
Svart
Hål för Blandare:
Nej

Cristal
Svart, 400 mm, utan blandarfäste
3 874 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
Ovanpåliggande tvättställ från 4AQUA.
Cristal 40 i porslin utan blandarfäste.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | PL5040S |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 11,1 kg |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Färg | Svart |
| Utförande | Fristående |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| EAN-nr | 7340196406433 |

