Tvättställ Burlington Edwardian med Handfatsställ 610 mmEtt blandarhål
10 290 kr
8 952 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Hål för Blandare:
Ett hål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian med Handfatsställ 610 mm
Ett blandarhål
8 952 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfat Edwardian 61 cm med handfatsställ. Dekorativt handfat i klassisk brittisk stil.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B5+T23A_CHR_1TH |
| Bredd | 610 mm |
| Hål för Blandare | Ett hål |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 510 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin/Mässing |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit/Krom |

