Tvättställ Burlington Edwardian Runt med Handfatsställ 560 mm
fr.10 190 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian Runt med Handfatsställ 560 mm
10 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Burlington runt handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Dekorativt handfat i klassisk brittisk stil.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington runt handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Dekorativt handfat i klassisk brittisk stil.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B6+T24A_CHR_1THB |
| Bredd | 560 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| Hål för Blandare | Ett hål, Två hål |
| Färg | Vit/Guld, Vit/Krom |
| Material | Porslin, Porslin/Mässing |
