Tvättställ Burlington Medici Classic B15 65 cm
fr.8 695 kr
fr.7 565 krSpara 13 %Kampanj22 tim kvar!
Välj variant

Medici Classic B15 65 cm
7 565 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Burlington Medici Classic B15 65 cm i vit färg är tillverkad i porslin och är ett vägghängt handfat. Utrustad med bräddavlopp och blandarhål. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer. Den unika Medici-nyansen tillför en omedelbar känsla av lyx och stil, vilket gör det till en central del i din badrumsinredning.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Tvättställ Burlington Medici Classic B15 65 cm i vit färg är tillverkad i porslin och är ett vägghängt handfat. Utrustad med bräddavlopp och blandarhål. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer. Den unika Medici-nyansen tillför en omedelbar känsla av lyx och stil, vilket gör det till en central del i din badrumsinredning.
Välj mellan ett eller flera hål för tvättställsblandare. Komplettera med en tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås.
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B15_1THB |
| Bredd | 654 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Vägghängd |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Serie | Medici |
| Form | Rektangulär |
| Tvättställ | Enkel |
| Yta | Blank |
| Typ | Tvättställ |
| Djup | 581 mm |
| Höjd | 297 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Vikt | 19 kg |
| Hål för Blandare | 1-hål, 2-hål, 3-hål |
