Tvättställ Grohe Cube Ceramic 39481 50 cm
Rek. pris 4 036 kr
2 797 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
BlandareTvättställsblandare Grohe Lineare L-Size med Lyftventil
6 119 krBottenventilBottenventil Grohe 65807 med Pop-up Krom
463 kr
Cube Ceramic 39481 50 cm
2 797 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Grohe Cube Ceramic 50 är ett stilrent, fristående tvättställ i rektangulär modell. Tvättstället är utrustat med PureGuard anti-droppbeläggning och har en anti-bakteriell glasering, detta gör att tvättstället håller sig mer hygieniskt.
Monteringssats ingår. Komplettera med en bottenventil och tvättställsblandare, ingår ej.
Monteringssats ingår. Komplettera med en bottenventil och tvättställsblandare, ingår ej.
Varumärke
GroheBeskrivning
Tvättställ Grohe Cube Ceramic 50 är ett stilrent, fristående tvättställ i rektangulär modell. Tvättstället är utrustat med PureGuard anti-droppbeläggning och har en anti-bakteriell glasering, detta gör att tvättstället håller sig mer hygieniskt.
Monteringssats ingår. Komplettera med en bottenventil och tvättställsblandare, ingår ej.
Monteringssats ingår. Komplettera med en bottenventil och tvättställsblandare, ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 408500 |
| Bredd | 500 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Ja, PureGuard |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Djup | 470 mm |
| Utförande | Fristående |
| Höjd | 130 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3948100H |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Cube Ceramic |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| RSK-nr | 7550803 |
| EAN-nr | 4005176442650 |



