Tvättställ Noro IconKoppar
Rek. pris 4 995 kr
3 746 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Koppar
tvättställsblandareRosé
2 495 krIcon
Koppar
3 746 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Noro Icon är ett fristående handfat av rostfritt stål med borstad PVD-finish. Utan överfyllnadsskydd. Bottenventil medföljer. Köp till vattenlås.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Noro Icon är ett fristående handfat av rostfritt stål med borstad PVD-finish. Utan överfyllnadsskydd. Bottenventil medföljer. Köp till vattenlås.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa och eventuellt ett milt, miljövänligt rengöringsmedel. Använd inte rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.).
Skulle något av ovanstående hamna på produkten bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Svagt syrahaltiga medel kan användas för att ta bort kalkfläckar om medlet sköljs bort noggrant direkt efteråt. Lämnas medlet kvar på ytan kan det ge bestående fläckar. Använd inte stålull eller svampar med slipande effekt. Lägg inte varma föremål (t.ex en locktång) mot ytan och undvik vassa föremål som kan repa ytan.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa och eventuellt ett milt, miljövänligt rengöringsmedel. Använd inte rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.).
Skulle något av ovanstående hamna på produkten bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Svagt syrahaltiga medel kan användas för att ta bort kalkfläckar om medlet sköljs bort noggrant direkt efteråt. Lämnas medlet kvar på ytan kan det ge bestående fläckar. Använd inte stålull eller svampar med slipande effekt. Lägg inte varma föremål (t.ex en locktång) mot ytan och undvik vassa föremål som kan repa ytan.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320257 |
| Bredd | 376 mm |
| Färg | Koppar |
| Djup | 376 mm |
| Diameter | 376 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Vikt | 3,5 kg |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Utförande | Fristående |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Icon |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| RSK-nr | 7539565 |
| EAN-nr | 7340032433111 |