Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd till TvättställMatt Svart, BxDxH: 665x451x400 mm
Rek. pris 9 019 kr
6 399 kr
5 925 krSänkt pris!Spara 474 kr
Vald variant
Bredd:
665 mm
Färg:
Matt Svart

DuraSquare Vägghängd till Tvättställ
Matt Svart, BxDxH: 665x451x400 mm
5 925 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Benställningen är mycket flexibel, justerbar i höjdled och har som tillval en handdukshängare till höger eller vänster. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme, finns att välja som tillval.
OBS! Benställningen levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
OBS! Benställningen levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0031024600 |
| Bredd | 665 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Djup | 451 mm |
| Vikt | 4,5 kg |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 400 mm |
| Material | Metall |
| Serie | DuraSquare |
| Typ | Benställning |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424418230 |




