Benställning Duravit till Vero Air
Rek. pris 10 262 kr
fr.6 240 kr
Se priset!
Välj variant

till Vero Air
6 240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplettera ditt vägghängda Vero Air tvättställ med en elegant benställning i krom. Produkten kommer ifrån Duravit.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Komplettera ditt vägghängda Vero Air tvättställ med en elegant benställning i krom. Produkten kommer ifrån Duravit.
Benställningen har justerbar höjd +50 mm. Djup: 715-780 mm.
OBS! Tvättställ ingår inte. Passar inte till 0704450000K.
OBS! Tvättställ ingår inte. Passar inte till 0704450000K.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0030651000D |
| Bredd | 425, 525, 725, 925, 1125 mm |
| Färg | Krom |
| Utförande | Väggmonterad |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Vero Air |
| Typ | Benställning |
| Djup | 425 mm |
| Höjd | 780 mm |
