Benställning Duravit till Vero AirBredd: 725 mm
Rek. pris 9 762 kr
7 539 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
725 mm
tvättställTvättställ 80 cm Vero Air, vägg, 1 blandarhål Bredd: 800 mm, Hål för blandare: 1
8 189 kr
till Vero Air
Bredd: 725 mm
7 539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Komplettera ditt vägghängda Vero Air tvättställ med en elegant benställning i krom. Produkten kommer ifrån Duravit.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Komplettera ditt vägghängda Vero Air tvättställ med en elegant benställning i krom. Produkten kommer ifrån Duravit.
Benställningen har justerbar höjd +50 mm. Djup: 715-780 mm.
OBS! Tvättställ ingår inte. Passar inte till 0704450000K.
OBS! Tvättställ ingår inte. Passar inte till 0704450000K.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0030661000 |
| Bredd | 725 mm |
| Färg | Krom |
| Utförande | Väggmonterad |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Vero Air |
| Typ | Benställning |
| Djup | 425 mm |
| Höjd | 780 mm |
| EAN-nr | 4021534272752 |





