Handduksstång Duravit till Vero Air
Rek. pris 2 838 kr
fr.1 999 kr
Se priset!
Välj variant

till Vero Air
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
OBS! Passar inte till 0704450000K.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0030371000D |
| Bredd | 449, 550, 755, 955, 1150 mm |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Vero Air |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 64 mm |
| Höjd | 71 mm |
