Handfatsställ Burlington Rektangulärt 510 mmKrom
6 795 kr
Vald variant
Färg:
Krom

Rektangulärt 510 mm
Krom
6 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handfatsställ Burlington Rektangulärt 510 mm passar Burlingtons rektangulära handfat. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil som passar bra in i olika badrumsmiljöer.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Handfatsställ Burlington Rektangulärt 510 mm passar Burlingtons rektangulära handfat. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil som passar bra in i olika badrumsmiljöer.
Ställningen är tillverkad i mässing och finns att köpa i olika färger och storlekar. Välj samma mått som du önskar på tvättstället.
Komplettera med ett tvättställ.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Komplettera med ett tvättställ.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | T21ACHR |
| Bredd | 273 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 741 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Mässing |
| Typ | Handfatsställ |


