Pelare för Imperial Astoria Deco TvättställPassar till 520 mm
4 450 kr
Vald variant
Höjd:
650 mm

Astoria Deco Tvättställ
Passar till 520 mm
4 450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ImperialBeskrivning
Pelare för det mindre och större Imperial Astoria Deco tvättstället.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-AD2PE01000 |
| Bredd | 240 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Vikt | 10,5 kg |
| Typ | Pelare |
| Material | Porslin |
| Serie | Astoria Deco |
| Djup | 175 mm |
| Färg | Vit |

