Pelare för Imperial Astoria Deco TvättställPassar till 640 mm
4 450 kr
3 560 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
704 mm

Astoria Deco Tvättställ
Passar till 640 mm
3 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Pelare för det mindre och större Imperial Astoria Deco tvättstället.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-AD1PE01000T |
| Bredd | 240 mm |
| Produkttyp | Pelare |
| Material | Porslin |
| Serie | Astoria Deco |
| Färg | Vit |
| Höjd | 704 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Bredd | 240 cm |
| Djup | 175 mm |
| Djup | 175 cm |

