Pelare för Imperial Drift Tvättställ
4 450 kr
3 560 krSpara 20 %Kampanj34 tim kvar!

Drift Tvättställ
3 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ImperialBeskrivning
Pelare i porslin till Imperial Drift till både stort och litet tvättställ.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-DR1PE010000 |
| Bredd | 320 mm |
| Produkttyp | Pelare |
| Material | Porslin |
| Serie | Drift |
| Färg | Vit |
| Höjd | 660 mm |
| Djup | 195 mm |
| Vikt | 10 kg |


