Bänkskiva Duobad Gripen Lagoon med Underlimmat Tvättställ
Rek. pris 16 680 kr
fr.16 679 kr
Se priset!
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva Duobad Gripen med Underlimmat Tvättställ är en snygg stenskiva med carraralik mönstring och underlimmat tvättställ.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Bänkskiva Duobad Gripen med Underlimmat Tvättställ är en snygg stenskiva med carraralik mönstring och underlimmat tvättställ.
Bänkskivan är avsedd för Tvättställskåp Duobad Gripen och Tvättställskåp Duobad Gripen Classic.
Det underlimmade tvättstället är i vit porslin med överfyllnadsskydd och bänkskivan har ett centralt blandarhål.
Mått på tvättställ (bassängmått) är B450xD280xH115.
Det underlimmade tvättstället är i vit porslin med överfyllnadsskydd och bänkskivan har ett centralt blandarhål.
Mått på tvättställ (bassängmått) är B450xD280xH115.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Bredd | 624, 774, 974, 1260 mm |
| Produkttyp | Bänkskiva med underlimmat tvättfat |
| Material | Porslin |
| Höjd | 12 mm |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Gripen |
| Djup | 460 mm |
| Blandare | Nej |
| Färg | Silestone Lagoon |
