Stenskiva Duobad Gripen 46 cm
Rek. pris 2 540 kr
fr.2 539 kr
Se priset!
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stenskiva Duobad Gripen är en snygg stenskiva som är anpassad för Väggskåp DuoBad Gripen och Väggskåp DuoBad Gripen Classic.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Stenskiva Duobad Gripen är en snygg stenskiva som är anpassad för Väggskåp DuoBad Gripen och Väggskåp DuoBad Gripen Classic.
Stenskivan är Silestone Lagoon suede vilket har en carrara lik design.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Bredd | 455 mm |
| Blandare | Nej |
| Djup | 347 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Gripen |
| Produkttyp | Stenskiva |
| Tvättställ | Nej |
| Färg | Dekton Domoos, Silestone Lagoon |
