Tvättställ Vedum Soprano Dubbel med Topplatta
fr.15 477 kr
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Tillverkningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Vedum Soprano är ett tvättställ i Solid Surface med bänkskiva där du kan välja mellan utförandet Moorland Fog, Vit Soild Surface och Turbine Grey. Vattenlås standard och bottenventil ingår. Kombineras med tvättställsskåp Mezzo.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställ Vedum Soprano är ett tvättställ i Solid Surface med bänkskiva där du kan välja mellan utförandet Moorland Fog, Vit Soild Surface och Turbine Grey. Vattenlås standard och bottenventil ingår. Kombineras med tvättställsskåp Mezzo.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 72622123V |
| Bredd | 1210 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | SolidSurface |
| Serie | Soprano |
| Toppskiva | Ja |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Ja |
| Djup | 425 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Färg | Solid Vit, Vit/Beige, Vit/Grå |
| Utförande | Moorland Fog, Solid Surface, Turbine Grey |
| Material | SolidSurface/Komposit, SolidSurface/Kompositsten |
| Placering Tvättställ | Dubbel, Höger, Vänster |
| Tvättställ | Dubbel, Enkel |

