Tvättställ Vedum Zone Dubbel med Topplatta
fr.14 832 kr
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Tillverkningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Vedum Zone är ett tvättställ i Solid Surface med bänkskiva och ho som du kan kombinera i olika utförande som höger, vänster och dubbel.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställ Vedum Zone är ett tvättställ i Solid Surface med bänkskiva och ho som du kan kombinera i olika utförande som höger, vänster och dubbel.
Välj mellan bänkskivorna i utförande Moorland Fog, Vit Soild Surface och Turbine Grey. Tvättstället har ett utförande där det är halvt nedsänkt. Vattenlås standard med öppen bottenventil samt cover i Solid Surface ingår. Kombineras med tvättställsskåp Flow.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 72632123V |
| Bredd | 1205, 1505, 2005 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | SolidSurface |
| Serie | Zone |
| Tvättställ | Enkel |
| Toppskiva | Ja |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Ja |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Färg | Solid Vit, Vit/Beige, Vit/Grå |
| Utförande | Moorland Fog, Solid Surface, Turbine Grey |
| Material | SolidSurface/Komposit, SolidSurface/Kompositsten |
| Placering Tvättställ | Dubbel, Höger, Vänster |

