Vattenlås Gustavsberg Round för GolvanslutningKrom
Rek. pris 1 998 kr
1 256 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom

Round för Golvanslutning
Krom
1 256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenlås Round för Golvanslutning från Gustavsberg är ett praktiskt vattenlås som är tillverkat av mässing, som levereras med rör och huv för anslutning mot golv. Den är justerbar i höjd- och djupled. Vattenlåset passar till alla tvättställ från Gustavsberg.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Vattenlås Round för Golvanslutning från Gustavsberg är ett praktiskt vattenlås som är tillverkat av mässing, som levereras med rör och huv för anslutning mot golv. Den är justerbar i höjd- och djupled. Vattenlåset passar till alla tvättställ från Gustavsberg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Recensioner
HjalmarVerifierad köpare
för 2 månader sedanSnygg och välbyggd!
Majid PVerifierad köpare
för 1 år sedanVattenlåset var bra
+ Är enkel och inte har onödiga finesser.
Eva DVerifierad köpare
för 2 år sedanSåg ut som förväntat. Förväntar mig, att den ska fungera. (Valde den pga de snygga linjerna.)
Johan TVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg samt kvalitets känsla
Ulla-MaijaVerifierad köpare
för 3 år sedanPerfekt. Motsvarar mina förväntningar.
Jan GVerifierad köpare
för 4 år sedanPassade perfekt lätt att montera. Snabb leverans. Toppenbrsa
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41109939 |
| Bredd | 65 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 141 mm |
| Längd | 349 mm |
| Garanti | 2 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Round |
| Typ | Vattenlås |
| RSK-nr | 8074879 |
| EAN-nr | 7393792234160 |

