Vattenlåssats Purus 90° Instick G32xØ40
Rek. pris 156 kr
103 kr
Se priset!

90° Instick G32xØ40
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenlåssats för anslutning i golv med 90° utloppsrör Ø40 mm där pungvattenlåset G32 är försedd med gummitätning för instick och rören möjliga att kapa vid behov. Vattenlåssatsen är komplett med golvhuv. Självklart är vattenlåset delbart för enkel rengöring.
Varumärke
PurusBeskrivning
Vattenlåssats för anslutning i golv med 90° utloppsrör Ø40 mm där pungvattenlåset G32 är försedd med gummitätning för instick och rören möjliga att kapa vid behov. Vattenlåssatsen är komplett med golvhuv. Självklart är vattenlåset delbart för enkel rengöring.
Recensioner
Pia SVerifierad köpare
för 1 månad sedanProdukten passade perfekt
+ Precis som jag tänkt !
- Ingenting negativt
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 8075611 |
| Bredd | 200 mm |
| Fungerar till | För tvättställ, golvanslutning |
| Utförande | Med insticks pungvattenlås |
| Produkttyp | Vattenlåssats |
| Material | PP/ABS |
| Anslutning | G32xØ40 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 0,31 kg |
| Standard | SS-EN274 |
| Djup | 725 mm |
| Färg | Vit |
| RSK-nr | 8075611 |
| EAN-nr | 7391543519573 |

